Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

На що витрачають кошти з Фонду боротьби з Covid-19 – пояснення Степанова

Кошти з Фонду для боротьби з коронавірусом МОЗ витрачає винятково за призначенням, повідомив в ефірі Свободи слова на ICTV міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Зокрема, він зазначив, що 100 млн грн було виділено на закупівлю апаратів ШВЛ. Відповідний аукціон провели ще в липні, але компанія, яка перемогла, не відповідала критеріям, тому закупити їх так і не змогли. Але наразі відбувається нова процедура, тому апарати все ж найближчим часом придбають.

– Ще одна сума, яка була виділена, – це 2,9 млрд грн. Ці гроші йдуть на закупівлю засобів індивідуального захисту, лабораторного обладнання і на підвищення заробітної плати працівникам лабораторних центрів.

Більша частина коштів витрачається, обладнання закупили, його комплектують у  наших лабораторіях. Теж саме стосується закупівлі респіраторів, масок, захисників щитків. Зараз триває закупівля решти засобів: халатів, ізоляційних комбінезонів, – пояснив міністр.

Також Максим Степанов зазначив, що наприкінці серпня бюджетний комітет погодив норму про додаткові виплати медпрацівникам лабораторій. Вони почнуть отримувати їх з Фонду з вересня.

Крім того, тривають закупівлі обладнання для приймальних відділень, на що передбачено 5,3 млрд грн. Міністр сподівається, що до кінця року його доставлять у 210 відділень.

У липні Кабмін розподілив кошти Фонду боротьби з коронавірусом. Зокрема, 66 млрд грн виділили на медиків, силовиків та реконструкцію доріг.

Касові видатки коштів фонду станом на кінець липня становили 9,7 млрд грн.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-31 23:42:45