Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На сесії Ніжинради передано частину приміщення під ПЛР-лабораторію

 На минулому тижні, після звіту Ніжинського міського голови Олександра Кодоли за рік, журналісти поцікавилися, чи буде відкрито у Ніжині лабораторію ПЛР-тестування.

Медичне обладнання для неї було закуплено ще рік тому. Але досі лабораторія в Ніжині не запрацювала і матеріал для ПЛР-тестування відправляють до Києва і Чернігова.

Міський голова Олександр Кодола пояснив, що медичні фахівці розглядали декілька варіантів, де можна було б розташувати лабораторію: приміщення колишніх туб- та шкірвендиспансеру або в районній лікарні. Але через надзвичайно високі вимоги дане питання поки що не вирішене.

Заступник міського голови Ірина Грозенко додала, що, розглянувши і зваживши всі можливі варіанти, у міськраді зупинилися на тому, щоб розмістити ПЛР-лабораторію у приміщенні харчоблоку пологового будинку.

І ось сьогодні, 23 листопада, на черговій сесії Ніжинської міської ради прийнято рішення «Про передачу в оперативне управління майна комунальної власності Ніжинської територіальної громади, а саме частини господарського корпусу пологового будинку».

«Під ПЛР-лабораторію», — прокоментував дане рішення міський голова.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет 

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-23 17:46:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин