Місто і регіон

На прийомі у міського голови: пенсіонер запропонував відродити хоча б частину Остра

Сьогодні, 6 жовтня, відбувся черговий прийом громадян Ніжинським міським головою Олександром Кодолою. Незважаючи на війну, люди намагаються вирішувати свої проблеми, адже життя триває. Дехто приходить з пропозиціями.

Приміром, пенсіонер Олександр Романович запропонував зробити у Ніжині ще одну зону відпочинку. Місце для цього є пречудове — поблизу з меблевою фабрикою, біля Остра. Майже у центрі міста.

«Влітку тут можна було б облаштувати пляж, а взимку діти каталися б на ковзанках і лижах. І з’явився би тоді у нас свій невеликий „Золотий берег“, як у Чернігові», — зауважив пенсіонер.

Друге питання, з яким Олександр Романович звернувся до міського голови, стосувалося стану Остра. Нині річка хворіє. Бажано б її відродити. Хоча б частково. Розповів про ділянку, де раніше били два ключі. Нині вона перетворилася на болітце.

Міський голова подякував пенсіонеру за те, що він переймається долею міста і зауважив з другого питання: «Так, стан Остра — проблема для Ніжина. На жаль, виникла вона не сьогодні і не вчора. Їй багато десятиріч.

Річка знаходиться не на балансі міста. За всі водойми в Україні відповідає Державне водне агенство. Наша зона відповідальності — прибережні смуги, пляжі.

Дійсно, річку слід почистити, але для цього потрібні десятки мільйонів гривень. Я неодноразово звертався до Міністерства екології, Державного водного агенства України з даного приводу. Поки що безрезультатно».

Нині ж місцева влада Ніжина вирішує більш приорітетні завдання. Це підтримка ЗСУ. Наразі туди спрямовується значні суми з міського бюджету.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Але в цілому очільник міста підтримує облаштування нової зони відпочинку. Тільки не за кошти міського бюджету. Приміром, можна скористатись допомогою закордонних партнерів. Місцева влада Ніжина використовує будь-яку нагоду для налагодження міжнародних зв’язків: у нас вже є кілька міст-побратимів.

Також є сподівання, що незабаром таке місто з’явиться у Фінляндській республіці, а разом з ним — і шанс на відродження хоча б частини Остра у Ніжині.

О. Кодола надав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства і будівництва Анатолію Кушніренку побувати на вказаному місці і вивчити надані Олександром Романовичем пропозиції.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук
Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2022-10-07 00:26:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин