Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На прийомі у міського голови: ніжинці просять відремонтувати дорогу та облаштувати пішохідний перехід

Сьогодні, 23 грудня, Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів черговий прийом громадян. До очільника міста звернулися 20 ніжинців. Дехто порушував відразу по кілька проблемних питань. Проблематика щоразу приблизно однакова: відсутність та ремонт доріг, благоустрій прибудинкових територій, узаконення гаражів,  а також особисті проблеми.

Отже, дороги.

Одного з ніжинців, який звернувся до міського голови, хвилюють два питання: ремонт дороги на ділянці між вул. Липіврізька та вул. Льва Толстого та рух багатотоннажного транспорту на цій ділянці.

«Починаючи з 2017 року, ми багато разів порушували дані питання, але ніхто нічого не робив. Отримуємо лише відписки: коштів на ремонт дороги немає. Щодня по даній ділянці їздять фури. По 20-30 штук. Вони виїжджають з території колишнього батальйону зв’язку. Наразі вона закрита, знаходиться в оренді. Тому ніхто не контролює, що тут відбувається», – зазначив чоловік.

Крім того, він запропонував привести до ладу занедбану двоповерхову будівлю, яку згодом можна було б використати для потреб міста.  

Зі слів заступника міського голови Ірини Грозенко, на вказаній території знаходиться неофіційна заправка фур, яку видають за пункт зберігання пального, а також неофіційний меблевий цех.

«Потрібно розібратися, у кого в оренді знаходиться ця земля. Зверніться до податкової міліції, управління комунального майна та земельних відносин», — надав доручення міський голова Олександр Кодола.  

Начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко пояснив, що вказана ділянка дійсно потребує капітального ремонту, що, скоріше за все, буде зроблено у наступному році.  Знак про заборону руху багатотоннажного транспорту тут є, а от стежити за водіями, які порушують Правила дорожнього руху, повинна поліція.

Облаштувати пішохідний перехід просять ніжинці на перехресті вулиць Чехова і Незалежності, 42А, оскільки машини їздять тут дуже швидко. У листопаді поточного року на цьому місці автівка збила підлітка. Батьки бояться за своїх дітей.

Зі слів А. Кушніренка, вже є проект, де передбачений пішохідний перехід на даному перехресті. Також передбачене його освітлення.

«Сподіватимемося, у наступному уроці це питання буде вирішено», — підкреслив міський голова Олександр Кодола.

Ще одного ніжинця хвилює питання порушення водіями Правил дорожнього руху на вул. Успенській.

«Машини рухаються суцільним потоком, без перестанку. Це колись може скінчитися погано», — зауважив чоловік.

Виявилося, що відповідні дорожні знаки тут встановлені. Необхідно лише посилити контроль з боку поліції. Від імені міського голови будуть підготовлені відповідні звернення.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото Ніжинської міської ради  

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-23 19:54:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин