Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На прийомі у міського голови: ніжинці нарікають на недотримання графіків руху маршрутки №11

Сьогодні, 19 жовтня, Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.

Серед проблем, які просили допомогти вирішити ніжинці, були як особисті, так і суспільно значущі та дуже актуальні.

Буквально вчора, 18 жовтня, на виконкомі Ніжинської міської ради йшлося про підвищення вартості проїзду у міських маршрутках, про недотримання перевізниками графіків руху деяких маршрутів, а вже сьогодні представники громади звернулися до міського голови з аналогічними питаннями.

Люди просять, щоб знов нормально запрацював маршрут №11. Раніше, у період від 7 до 8 години ранку, курсували 4-5 маршруток. Народу було багато. Тепер маршрутки почали ходити погано. Діти не можуть виїхати до школи (восьму школу, яка була поруч закрили), дорослі – на роботу. Люди часто запізнюються, тому що йдуть пішки на інші маршрутки, або добираються велосипедами. Увечері дістатися до цього району – взагалі проблема. Дітки, повертаючись з гуртків, школи мистецтв, стоять на зупинці тривалий час.

Представники громади наполягають на тому, щоб маршрутка №11 курсувала не до 19 години, а хоча б до 21-22 години. І щоб у вечірній час вона здійснювала хоча б 4 рейси.

Крім того, представники громади висловили незадоволення з приводу підвищення цін на проїзд, яке повинно відбутися найближчим часом.

«Наразі у Ніжині працює тільки приватний перевізний транспорт. За останні кілька місяців газ метан, яким заправляються маршрутки, суттєво подорожчав. Постало питання: або ми збережемо перевізників за умови підвищення вартості проїзду, або вони взагалі не працюватимуть. Тому вчора на виконкомі Ніжинської міської ради було прийнято рішення щодо підвищення вартості проїзду у міському транспорті. Що стосується графіку руху, я з свого боку попросив перевізників його чітко дотримуватися», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Міський голова надав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолію Кушніренку скерувати представників громади до перевізника, аби вони домовилися, в який саме час найзручніше пускати маршрутки. Щоб люди зранку без перешкод могли дістатися роботи, а увечері – з роботи.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-19 14:10:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин