Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На «повороті смерті» на Чернігівщині загинули 2 чоловік, ще 3 – травмовані

На «повороті смерті» на Чернігівщині загинули 2 чоловік, ще 3 – травмовані

31 липня у Мохнатині на трасі Чернігів-Любеч трапилася страшна ДТП: у будинок Людмили Бабинець на шаленій швидкості вдарилася іномарка «Ауді-А8».

Як повідомляють чернігівські ЗМІ, аварію не пережили 2 чоловіки, що перебували в салоні автівки. 3 жінки потрапили до реанімації. Такий кривавий фінал мало відзначення якогось свята на приватному ставку під Довжиком. Після застілля на природі 49-річний пенсіонер МВС Микола Свириденко, його 38-річна дружина Людмила, 18-річна падчерка Вікторія та куми стали збиратися. Голова родини сідати за кермо під «мухою» не хотів. Тому вмовив довезти компанію додому Віку, що нещодавно отримала посвідчення водія.

У тому, що сталося того вечора, намагаються розібратися правоохоронці. За кілька тижнів стане достеменно відомо, чи була тверезою падчерка, яка наразі у стабільно тяжкому стані перебуває в реанімації міської лікарні №2. Двох інших поранених лікують в обласній лікарні.

«Поворот смерті», як дехто називає місце аварії, забрав чимало життів. Ні тобі відбійника, ні тобі «лежачого поліцейського». Лише бетонний паркан Бабинець, що приймає останній удар. Йдеться про водіїв-відчайдухів, які не стримують швидкість перед знаком повороту. Жертв та травмованих утомилися лічити.

Власниця будинку, який протаранила іномарка, стала свідком пригоди. За її твердженням, машина мчала на швидкості близько 200 кілометрів за годину.

«Іномарка так летіла, що навіть не увійшла у той поворот. Поїхала прямо і вдарилася спочатку у дерев`яний паркан», – розповіла Бабинець.

Після того автомобіль збив каміння, яке задля безпеки встановив покійний батько господині, а потім вкляк у стик стін будинку. Удар був такої сили, що машину зім`яло. З-за керма Віку витягали свідки, а решту постраждалих – рятувальники.

Джерело: Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.08.2021

Залишити відповідь