Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Пакульскому водосховищі затримали браконьєрів, які наловили риби та раків на понад 10 тисяч гривень

На Пакульскому водосховищі затримали браконьєрів, які наловили риби та раків на понад 10 тисяч гривень

На Пакульському водосховищі викрили браконьєрів, які завдали збитків рибному господарству у розмірі понад 10 тисяч гривень.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівського рибоохоронного патруля.

Шостого серпня 2020 року Чернігівський рибоохоронний патруль в ході рейду на водосховищі поблизу с. Пакуль Чернігівського району викрив два грубих порушення Правил рибальства.

Так, два мешканця Чернігова «рибалили» за допомогою заборонених знарядь лову – порожніх та зяберних сіток. В такий спосіб порушники добули 7 кг водних біоресурсів: плітка – 46 екз., лин – 5 екз., щука – 3 екз., окунь – 1 екз. та рак – 2 екз. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 5 593 гривень.

Згодом викрили ще двох мешканців Чернігова, які під час заборони на вилов раків, за допомогою 10 од. сіток «ятір», виловили 184 екз. членистоногих, загальною вагою майже 6 кг. Збитки склали 4 692 гривень.

На місце вчинення правопорушень було викликано слідчо – оперативну групу Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області.

Нацполіцією відомості про кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси і заборонені знаряддя лову вилучено.

Довідкова інформація

З 1 серпня на Чернігівщині розпочалась заборона на вилов раків, що триватиме до 10 вересня (включно).

За порушення заборони браконьєрам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу до 680 гривень. Крім того, за кожного виловленого рака доведеться заплатити по 25,50 грн компенсації.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.08.2020