Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На організаторів концерту в Ніжині поліція склала адмінпротокол за порушення карантину

На організаторів концерту в Ніжині поліція склала адмінпротокол за порушення карантину

На організатора масового заходу в Ніжині, який допустив скупчення людей, поліцейські склали адмінпрокол за статтею 44–3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил карантину щодо людей).

Йдеться про концерт партії «Рідний дім», що відбувся 3 липня.

Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців.

Поліція Чернігівщини звертається до організаторів культурно-мистецьких заходів, які проводяться під час карантину, дотримуватися протиепідемічних заходів.

Згідно з Постановою Головного державного санітарного лікаря України № 35 від 6 червня, під час проведення заходу організатори мають забезпечити проведення температурного скринінгу, розміщення інформаційних матеріалів про індивідуальні заходи профілактики COVID-19, наявність засобів індивідуального захисту.

Постанова дозволяє одночасне перебування відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 квадратних метрів. Суб’єкт господарювання має вжити заходів із недопущення скупчення відвідувачів. Зокрема, нанести тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.

Фото Ігор Волосянкін

  

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.07.2020