Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції

На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції

На двокілометровій ділянці дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка поблизу Прилук проводяться роботи з реконструкції в рамках програми Президента України “Велике будівництво”. Тут на відстані в кілометр розташовані одразу дві штучні споруди: шляхопровід через залізницю та міст через річку Удай. Мостові роботи практично завершені. Нині ж дорожники укріплюють укоси земляного полотна.

Уздовж шляхопроводу продовжується зведення габіонів, щоб укріпити круті схили. Облаштування схилів триває і біля мосту через Удай.

Лише після укріплювальних робіт підрядна організація зможе ремонтувати саму дорогу.

На час ремонтних робіт рух цією ділянкою дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка закрито.

Об’їзд місця виконання дорожніх робіт здійснюється по маршруту:

– Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин (ділянка Прилуки – Монастирище);

– Т-25-27 Бобровиця – Свидовець – Новий Биків – Ічня (ділянка Монастирище – Ічня);

– Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець Сокиринці – /Н-07/ (ділянка Ічня – Сокиринці).

Зазначимо, дорога Т-25-24 Борзна – Ічня – Прилуки, яка раніше була в маршруті об’їзду, з листопада 2021 року в районі села Івангород закрита у зв’язку з ремонтом аварійного мосту.

На виконання програми Президента України “Велике будівництво” цьогоріч у Чернігівській області відремонтовано 186 кілометрів доріг державного значення.

На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції На об’їзній Прилук тривають роботи з реконструкції За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

28.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин