Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На новому баскетбольному майданчику Чернігові провели перші змагання

На оновленому спортивному майданчику на території першої школи 26 вересня провели перші змагання.

…Суботній ранок. Тут вже йдуть активні тренування, юні баскетболісти розминаються, реєструються і готуються до важливої гри. За декілька хвилин розпочнуться справжні баталії.

– Будуть відбуватись одразу два змагання – це змагання з вуличного баскетболу 1 на 1 серед усіх вікових груп і змагання з вуличного баскетболу 3 на 3 серед хлопців до 17 років. Це вже змагання на один кошик, 3 на 3 це олімпійський вид спорту, є серйозними змаганнями і всі школи дуже хочуть брати участь у цих змаганнях, – зазначив секретар чернігівської обласної федерації баскетболу Артем Широкий

Боротися за кубок першості з вуличного баскетболу буде 6 команд, серед них вже досвідчена збірна 27 школи команда «Білі ворони», хлопці неодноразово брали участь у подібних змаганнях у такому складі грають близько 5 років. В активі багато перемог, тому і сьогодні налаштовані на першість.

– Ми будемо вижимати максимум що ми можемо. Я думаю наша команда покаже гарний результат, – розповів гравець команди «Білі ворони» Олександр Трофименко.

Понад 3 години тривали змагання, за результатами кращою командою, яка отримала найголовнішу нагороду турніру – кубок першості у грі 3 на 3 стала збірна команда вихованців ДЮСШ «12+», у команді не новачки, а вже досвідчені молоді гравці і хоча раніше кожен з них грав здебільшого 1 на 1, цього разу вирішили об’єднатися, команду створили за два дні.

Друге місце у командному турнірі 3 на 3 вибороли гравці з «Вайт нот», третє місце дісталось команді «Білий ворон». Нагородили і переможців турніру 1 на 1, перше місце виборов Проскурняк Андрій, друге посів Дмитро Везирук, третє місце дісталось Володимиру Снігерьову. Крім того, відзначили серед усіх учасників змагань і кращого гравця, що кидає м’яч здалеку, ним став Максим Сербін з 27 школи.

Наступні загальноміські змагання федерація баскетболу проведе вже в новому сезоні у 2021 році.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook