Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Ніжинщині вже засіяли більше 1000 гектарів землі

Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів району підрозділами ЗСУ та ДСНС. Підрозділами ДСНС обстежено 84,931га території населених пунктів, 35об’єктів, 1025 домогосподарств, 5 км ЛЕП, 8,57 км газопроводів. Виявлено та вивезено в тимчасове місце зберігання перед знищенням 10849одиниць ВНП, Т-200/400 – 125 кг. Підрозділами ЗСУ та територіальної оборони проведена робота по виявленню вибухонебезпечних предметів на площі 12000 га, зібрано 9620 ВНП. Роботи продовжуються. Багато територій ще не обстежено. Не з’їжджайте на узбіччя та не користуйтеся лісовими дорогами, не підходьте до знищеної техніки!

• Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури та зв’язку. У районі без газопостачання залишається 5 населених пунктів.

• На території Ніжинського району перебуває 13483 внутрішньо-переміщені особи.

Начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Ніжинської РВА щодо питань, які пов’язані з життєзабезпеченням територіальних громад, забезпеченням правопорядку під час Великодніх свят та богослужінь. Під час засідання Григорій Ковтун дав доручення відповідальним працівникам здійснювати контроль за використанням коштів місцевих бюджетів на виконання Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» та постанови КМУ «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»

• Відповідно до розпорядження начальника Ніжинської РВА від 21.04.2022 №30 на території району з 21 квітня 2022 року комендантська година запроваджується з 22.00 до 04.00.

• Тривають роботи щодо комісійного обстеження пошкоджених та зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд на територіях громад. До Ніжинської РВА надійшла інформація від 6 територіальних громад, в яких виявлено 195 частково та 43 повністю зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд. Інформація занесена до відповідних форм, визначених Мінрегіоном. Для фіксації руйнувань житлового фонду громадян України скористайтеся додатком Дія.

• Школярі 14 громад продовжують навчання за дистанційною формою, 3 громад – долучилися до навчання у школах, 3 заклади дошкільної освіти відновили свою роботу.

Почали курсувати: пасажирський потяг Чернігів — Київ–ПАС, дизельні пасажирські потяги Ніжин – Гребінка, Ніжин – Дарниця.

Відновлено пасажироперевезення по м. Ніжин та здійснюються нерегулярні пасажироперевезення Ніжин – Київ, Носівка – Київ, Бобровиця – Київ, Носівка – Ніжин, Ніжин – Крути, Ніжин – Пашківка, Ніжин – Вертіївка, Ніжин – Борзна, Ніжин – Куликівка, Ніжин — Шатура, Ніжин – Бережівка, Ніжин – Безуглівка, Ніжин – Лосинівка, Ніжин – Петрівка.

• На всіх АЗС в наявності у вільному продажу паливно-мастильні матеріали.

За інформацією сільськогосподарських підприємств району вже засіяно полів на площі 1338 га: ярого ячменю – 565 га; гороху – 389 га; ярої пшениці – 164 га; вівса – 28 га; ярого тритикале – 1 га; соняшнику – 120 га; люцерни – 71 га.

• Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги. Громадська організація «Допомога армії України» надала гуманітарну допомогу жителям району (медичні препарати та дитяче харчування).

Ніжинська районна військова адміністрація

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-22 03:00:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин