Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Ніжинщині виявили більше 10 тисяч вибухонебезпечних предметів

Ніжинщина поступово повертається до мирного життя. Територію м. Ніжин та всіх автошляхів повністю розміновано. Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів району підрозділами ЗСУ та ДСНС.

• Проведено повне розмінування м. Ніжина та всіх автошляхів району. Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів району підрозділами ЗСУ та ДСНС. Підрозділами ДСНС обстежено 72,56 га території населених пунктів, 33 об’єкти, 870 домогосподарства, 4 км ЛЕП, 8,57 км газопроводів. Виявлено та вивезено в тимчасове місце зберігання перед знищенням 10524 одиниці ВНП, Т-200/400 – 125 кг. Підрозділами ЗСУ та територіальної оборони проведена робота по виявленню вибухонебезпечних предметів на площі 12000 га, зібрано 9620 ВНП. Роботи продовжуються.Багато територій ще не обстежено. Не з’їжджайте на узбіччя та не користуйтеся лісовими дорогами, не підходьте до знищеної техніки!

• Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури та зв’язку.

У селі Талалаївка, Безуглівка, В.Дорога проведені рейди Держпродслужби спільно з представниками Ніжинської районної військової адміністрації щодо відновлення роботи суб’єктів підприємницької діяльності . Перевірено наявний асортимент товарів у торгівельних закладах та цінову політику на них.

• На території Ніжинського району перебуває 14281 внутрішньо-переміщених осіб.

Тривають роботи щодо комісійного обстеження пошкоджених та зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд на територіях громад. Для фіксації руйнувань житлового фонду громадян України скористайтеся додатком Дія.

Начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Ніжинської РВА щодо питань, які пов’язані з життєзабезпеченням територіальних громад. Під час засідання Григорій Ковтун дав доручення здійснювати контроль за організацією навчально-виховного процесу в закладах освіти.

• Школярі 14 громад продовжують навчання за дистанційною формою, 3 громад – долучилися до навчання у школах, 3 заклади дошкільної освіти відновили свою роботу.

За інформацією сільськогосподарських підприємств району вже засіяно полів на площі 1338 га: ярого ячменю – 565 га; гороху – 389 га; ярої пшениці – 164 га; вівса – 28 га; ярого тритикале – 1 га; соняшнику – 120 га; люцерни – 71 га.

• Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги. Особлива увага — сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах та багатодітним родинам.

Ніжинська районна військова адміністрація

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-18 20:04:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин