Місто і регіон

На Ніжинщині військовослужбовця рф засуджено до 10 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Ніжинської окружної прокуратури 24.11.2022 в порядку спеціального судового розгляду російського військовослужбовця визнано винним у порушенні законів і звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Його засуджено до 10 років позбавлення волі.

Прокурор у суді довів, що 28 березня під час окупації армією РФ села Старий Биків Ніжинського району обвинувачений жорстоко поводився із місцевими мешканцями. Він відбирав у них мобільні телефони та заощадження. Також, погрожуючи розстрілом, він вимагав дані про розташування військовослужбовців Збройних Сил України.

Не отримавши необхідних відомостей, російський військовий утримував одну з місцевих жінок із зв’язаними за спиною руками та заклеєними скотчем очима упродовж трьох діб у погребі без води та їжі. При цьому постійно погрожував жінці фізичним та сексуальним насильством.Досудове розслідування за вказаним фактом здійснювалося слідчими слідчого відділу Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Чернігівська обласна прокуратура

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-11-25 22:56:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин