Місто і регіон

На Ніжинщині у 2022—2023 навчальному році буде функціонувати 182 освітні заклади

Із початку липня в районі та територіальних громадах почали працювати комісії щодо перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти. Про це повідомив голова Ніжинської РВА Григорій Ковтун під час робочої поїздки у заклади освіти Ніжинської МТГ.

«На сьогодні комісії вже завершили перевірку укриттів та бомбосховищ. Рекомендували до використання за призначенням 90 споруд. Мова йде про укриття як в самих закладах освіти, так і в установах й організаціях, що знаходяться поруч. Переважна більшість з них – це найпростіші укриття», – зазначив Григорій Ковтун.

Окрему увагу начальник Ніжинської РВА приділив Ніжинській гімназії №17 де зараз проводяться роботи по ремонту підземної споруди. Там, як на більшості таких об’єктів району облаштовують мережі електро- , водопостачання та водовідведення, вентиляційні системи, системи оповіщення, генератори тощо.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

«Керівники громад докладають максимум зусиль, аби у сховищах були всі необхідні комунікації — тепло, світло, вентиляція та вода. Це необхідно для того, щоб школярі та педагоги могли перебувати в укриттях навіть під час тривалої повітряної тривоги. Ми всі разом робимо все для того, аби підготувати школи до роботи в очному форматі», – зазначив Григорій Ковтун.

Крім того, очільник району наголосив, що облаштованість укриттів та безпека дітей — найголовніше завдання при підготовці освітніх закладів до навчального року.

Ніжинська районна військова адміністрація

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-16 10:04:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин