Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Ніжинщині сталося три пожежі: один чоловік помер, двоє у лікарні

Фото з мережі

23 жовтня на Ніжинщині сталося три пожежі. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

В с. Марківці Ніжинського району (Бобровицька ТГ) по вул. Грушевського, 12 о 12 год. 13 хв. 23 жовтня сталася пожежа господарчої будівлі (6×7 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина — недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Також 23 жовтня в   с. Курилівка   Ніжинського району ( Талалаївська ТГ) о 20 год. 55 хв. сталася пожежа житлового будинку (6×7 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина — коротке замикання електромережі. Внаслідок пожежі дитина, 2015 року народження, отримала опіки верхньої кінцівки ІІ ступеню (без госпіталізації) та чоловік, 1985 року народження, отримав опіки верхніх кінцівок, обличчя та шиї ІІ та ІІІ ступеню та був доставлений до КНП «Ніжинська центральна міська лікарня).

Цього ж дня в с. Безуглівка Ніжинського району  (Талалаївська ТГ) по вул. Береговій, 9 о 20 год. 18 хв. сталася пожежа житлового будинку (6×7 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина — недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів. На місці пожежі виявлено тіло  чоловіка, 1982 року народження.

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-24 13:28:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин