Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На муніципальну варту у Чернігові планують витратити понад 27 мільйонів гривень: це наполовину більше, ніж раніше

На муніципальну варту у Чернігові планують витратити понад 27 мільйонів гривень: це наполовину більше, ніж раніше

На діяльність комунального підприємства «Муніципальна варта» упродовж трьох років з бюджету міста планують витратити більше 27 мільйонів гривень.

Це питання розглядатимуть сесії Чернігівської міської ради 27 серпня.

Програма розрахована на три роки і її реалізація, як зазначають розробники, дозволить підвищити ефективність роботи по профілактиці та попередженню правопорушень в сфері благоустрою; забезпечити чистоту, порядок утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова, забезпечить виконання законодавства в сфері екологічної безпеки, боротьби зі стихійної торгівлею та роботи з профілактики правопорушень.

Всі передбачені Програмою гроші – майже 24,5 млн грн, планують витратити на контроль за благоустроєм міста.

Заплановані витрати по роках було розподілено так, у 2021 році виділять 8 млн 443 тис грн.; у 2022 році – 9 млн 056 тис. грн.; у 2023 році – 9 млн 935 тис. грн.

Для порівняння з минулими роками: у 2018 році було виділено 4 млн 490 тис грн, у 2019 році – 4 млн 932 тис грн, і у поточному 2020 році – 5 млн 201 тис грн.

Тобто, у разі прийняття на сесії даної Програми, утримання «Муніципальної варти» коштуватиме бюджету міста майже на половину дорожче, ніж у попередніх роках.

Як йдеться у пояснювальній записці, при розрахунку видатків враховували прогнозні темпи зросту прожиткового, індекс споживчих цін на 2021-2023 роки для інших видатків. Також врахували періодичність заміни форменого одягу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.08.2020