Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На мосту через Снов на Чернігівщини дорожники вже монтують металевий каркас майбутньої монолітної плити

На мосту через Снов на Чернігівщини дорожники вже монтують металевий каркас майбутньої монолітної плити

Ремонт мосту через річку Снов між Гвоздиківкою та Сновськом вступив у вирішальну фазу – невдовзі встановлять усі 84 балки його прогонової будови.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, наразі з боку Гвоздиківки триває монтаж на останньому, 12-му прольоті. З іншої сторони мосту, на виїзді зі Сновська, почали «в'язати» металевий каркас для бетонування монолітної плити прогонової будови.

Нагадаємо, біля Сновська на трасі Р-83 Славутич – Любеч – Ріпки – /М-01/ – Городня – /Н-28/ – Сновськ – Корюківка – Семенівка – Костобобрів – Чайкине – /Н-27/ триває капітальний ремонт мосту через річку Снов. Роботи розпочали у 2021 році. Тоді а збудували тимчасову об'їзну дорогу, демонтували старі конструкції, зробили опори мосту з ригелями. 

Міст поблизу Сновська звели ще у 1976 році. Його вважають одним з найбільших на території області —довжина складає 270,5 метра. Перед початком ремонту перебував в аварійному стані: бетонні частини руйнувалися, а тримальні конструкції вкрилися тріщинами.

Капітальний ремонт мосту передбачає оновлення проміжних та крайніх опор, монтаж прогонової будови, улаштування мостового полотна, шару гідроізоляції, деформаційних швів, асфальтобетонного покриття, влаштування тротуарів, системи водовідведення, освітлення. Ремонтуються і підходи до мосту.

Підрядником є ТОВ «Будівельне управління механізації» з Вінниці.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь