Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Менщині пришкільні табори в період карантину не відкриються

unnamed

У період карантину пришкільні табори на Менщині не відкриються.

Таке рішення у зв’язку з поширенням COVID-19 ухвалене вчора на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Менської міської територіальної громади.

Члени комісії розглянули питання про стан захворюваності на гостру коронавірусну інфекцію на території громади. Зокрема, за інформацією директора КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської міської ради Наталії Корнієнко, від початку травня захворіли 38 осіб. Найбільше хворих у Мені – 12 осіб. Станом на 26 травня під наглядом лікарів КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської міської ради перебувають 19 осіб. Наразі вакциновано 380 осіб, що становить 1,4% дорослого населення. У зв’язку з відсутністю вакцини процес проведення щеплень призупинений. До кінця травня очікується поставка вакцин Pfizer і CoronaVac. Насамперед щеплення робитимуть освітянам і працівникам прокуратури та паливно-енергетичного комплексу.

Водночас, як зазначив медичний директор КНП «Менська міська лікарня» Менської міської ради Григорій Разнован, на стаціонарному лікуванні наразі перебувають 22 особи. За його словами, захворюваність на коронавірусну інфекцію в травні дещо знизилася. Директор також доповів про роботу кисневого генератора.

У питанні про доцільність організації роботи пришкільних таборів цього року комісія вирішила підтримати пропозицію щодо недоцільності їх відкриття в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова