Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На мелодію Скорика: Полякова заспівала колискову всім дітям України

Співачка Оля Полякова випустила нову пісню, яка отримала назву Колискова мелодія України.


Примітно, що колискова містить мелодію легендарного українського композитора Мирослава Скорика. Разом із піснею на YouTube-каналі артистки з’явилося й відео, змонтоване з реальних кадрів російсько-української війни.

Також Полякова закликала розмовляти з дітьми про те, що наразі відбувається і допомагати їм переживати цей складний час. Артистка зізналася, що коли їй надіслали цю колискову, вона не змогла відмовитись її виконати.

– Вона викликає образи діточок зі всіх куточків держави, які пережили чи досі переживають бомбардування в підвалах, прокидаються під звуки вибухів, прощаються зі своїми батьками на вокзалах. Але кінцевий сенс пісні в тому, що навіть у найважчий момент ми, українці, не втрачаємо надію знову бачити мирне небо, віру в нашу перемогу. Перемога обов’язково буде за нами – немає жодних сумнівів. Слава Україні! – зазначила Полякова.

Раніше рок-гурт The Hardkiss представив кліп на пісню Як ти? У ролику фронтвумен Юлія Саніна стоїть у порожній кімнаті в білому одязі та співає про війну в Україні.


На мелодію Скорика: Полякова заспівала колискову всім дітям України
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-12 17:00:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин