Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Мазепи робитимуть коло: з 31 травня частина транспорту змінить схеми руху

На Мазепи робитимуть коло: з 31 травня частина транспорту змінить схеми руху

У Чернігові на перехресті вулиці Мазепи з новою автодорогою до житлового району Шерстянка перекриють рух. Причина – проведення робіт на дорожньому покритті.

Для проведення робіт на об’єкті на цій ділянці з 8:00 понеділка, 31 травня, lо 20:00 суботи, 5 червня, перекриють рух транспорту на тому ж перехресті.

За словами начальника міського управління транспорта, транспортної інфраструктури та зв'язку Олександра Рижого, на цей час будуть змінені схеми руху одразу кількох автобусних та тролейбусних.

«Автобусні маршрути № 3, 17, 44, 47, будуть об'їжджати перекриту ділянку по Жабінського до Залізничного вокзалу, далі по Гагаріна та Ціолковського і роз'їджатимуться по своїм звичним маршрутам. Тролейбус № 8 відміняється, а маршрути № 4 та 7 скорочені до Залізничного вокзалу. Автобус № 36 рухатиметься до дач через село Гущин, а № 35 доїжджатиме не до КСК, а до Нафтобази», – розповів Рижий у коментарі телеканалу «Дитинець».

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц пояснив необхідність перекриття вкладанням верхнього шару асфальтобетону на колі. За його словами, на роботи потрібно лише два дні, проте за попередніми прогнозами у ці дні буде несприятлива погода – тож рішення ухвалене «із запасом».

«Треба два дні, але там обіцяють дощі. Ми за цей період «виловимо» два дні», – пообіцяв чиновник.

Джерело — 0462.ua

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.05.2021