Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Львівщині 63-річний чоловік помер через неправильний діагноз: лікарку судитимуть за невігластво

Лікарку Сколівської центральної лікарні на Львівщині судитимуть за смерть пацієнта, що сталася через її чи то халатність, чи то недостатню кваліфікацію. Вона не змогла розпізнати гострий інфаркт міокарда, поставивши діагноз – ішемічна хвороба серця.

Терапевт не розпізнала інфаркту

А людину треба було терміново госпіталізувати й надати невідкладну допомогу. Натомість лікарка відпустила пацієнта, що звернувся до неї з високим артеріальним тиском та болем за грудиною.

І він прямо з лікарні пішов на роботу, де приблизно о 18-00 помер прямо на робочому місці.

Зараз дивляться

Експертиза встановила, що причиною смерті хворого став гострий інфаркт, який ускладнився порушенням скоротливої функції серцевого м’язу. Це і призвело до зупинки серця.

Поліція констатувала, що чоловік помер унаслідок неналежного виконання своїх обов’язків лікаркою-терапевтом, яка встановила хворому невірний діагноз і не направила пацієнта на консультацію до кардіолога. Усі ці невідповідності і призвели в подальшому до смерті людини.

Винуватиці загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, виправні роботи або обмеження волі на два роки, або позбавлення волі на той самий термін.

Джерело: Львівська обласна прокуратура

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 17:10:48