Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Луганщині через обстріли пошкоджено газопроводи у двох містах

У Сєвєродонецьку та Рубіжному Луганської області обстріли з боку російських військ не вщухають з вечора. А вночі ворог обстріляв Попасну та Лисичанськ.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, у Лисичанську пошкоджено газовід та декілька будинків. У Сєвєродонецьку полум’я охопило чотири будинки, у Попасній – п’ять та один будинок зруйновано. У місті також перебито газовід. Кількість жертв уточнюється.

За словами Сергія Гайдая, вже тиждень російська армія цинічно розстрілює мирне населення міст, відкриваючи вогонь по домівках. Путінські загарбники навмисно цілять у тих, від кого не буде спротиву – жінок та дітей, старих.

– От який військовий зі здоровим глуздом стрілятиме по будинку для літніх людей? Із танку! А росіяни це зробили, цілеспрямовано. У Кремінній. Чим їм заважали беззахисні люди у поважному віці? Росіяни знищують всіх, не зволікаючи, – додав він.

Надвечір 12 березня російські загарбники знову обстріляли міста Сєвєродонецьк та Рубіжне Луганської області. Про це повідомили ДСНС. У містах горіли квартири, гуртожиток, приватні житлові будинки та автозаправна станція.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-13 10:40:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин