Місто і регіон

“На крилах любові” в Ічнянському будинку культури – ПравдаТУТ Ніжин

Учасники конкурсу із журі – в.о. голови РДА Валентиною Рябчун та депутатом обласної ради, спонсором заходу Юрієм Болоховцем

Романтична атмосфера та гарний настрій вирували в Ічнянському районному будинку культури ввечері 15 лютого. День закоханих відзначили яскравою конкурсно-розважальною програмою «На крилах любові».

Автор: Світлана Цюпка

Перемогу в інтелектуальних і творчих конкурсах виборювали пари: Ярослав Курдик і Валерія Шульга, Богдан Кузьменко та Анна Лук, Микола Котляров і Дарина Бережняк, Євген Яровий та Анастасія Олешко й Євген Трикоз та Яна Олешко.

Яких тільки завдань не довелося їм виконувати: і вирізали “сердечка”, не повертаючи аркуш паперу; і танцювали, силкуючись утримати повітряну кульку; і поєднували імена закоханих пар з української та світової літератури, музики й історії. Хлопці в рукавичках застібали ґудзики на сорочках дівчат та намагалися жестами й мімікою запросити свою кохану на прогулянку: хто в цирк, хто в бібліотеку, а хто й на зимову риболовлю. Це було нелегко, як здавалося на перший погляд!

Ще важче виявилося знайти взуття«своєї» дівчини серед іншого, що було в коробці, за одну хвилину та ще й із зав’язаними очима. Хлопці з цим завданням не впоралися, хоча й дуже старалися.

Переможців визначало журі в складі в.о. голови РДА Валентини Рябчун, депутата обласної ради Юрія Болоховця, директора БДЮТ Юлії Семенах, директора РБК Ігоря Васильченка та методиста РБК Лідії Гарбар.

Перемогу присудили парі Валерії Шульзі й Ярославу Курдик. На другому місці опинились Дарина Бережняк та Микола Котляров, на третьому – Анна Лук та Богдан Кузьменко. Призери отримали грошові нагороди: за перше місце –по 1000 гривень, за друге – по 750, за третє – по 500, за четверте і п’яте – по 250.

Пісні про кохання, які виконали Ігор Васильченко, Андрій Копил, Вікторія Левченко та Ярослава Романенко, додали романтичного настрою. Спонсорами заходу виступили депутати обласної ради Віктор Кияновський, Юрій Болоховець та магазин «Квіткарня».


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua