Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На КПВВ Чонгар і Каланчак збудують автостанції і запустять електрокари – Верещук

У 2022 році на контрольно-пропускних пунктах з тимчасово окупованим Кримом Чонгар і Каланчак планують збудувати автостанції і запустити електрокари.

Завдяки цьому на КПВВ будуть доступні регулярні перевезення. Про це повідомила віце-прем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

– КПВВ Чонгар вже на балансі нашого держпідприємства і, звісно, він обслуговується. Однак у нас ще є завдання облаштувати тут аптечний пункт, приміщення банку та автобусну станцію для комфорту наших громадян. Ця робота почнеться з січня 2022 року, – зазначила вона.

Наразі вирішують питання розміщення автостанції на КПВВ Чонгар та Каланчак та налагодження автобусного сполучення від сервісних зон КПВВ на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї.

Ірина Верещук додала, що розглядається можливість придбання чотирьох електромобілів для цих контрольно-пропускних пунктів, які перевозитимуть людей.

За її словами, Мінреінтеграції готове оголосити конкурс на придбання електромобілів у січні, тому до лютого питання перевезення  буде вирішене.

Крім того, Ірина Верещук запевнила, що українці, які перетинають адміністративну межу тимчасово окупованого Криму, будуть мати змогу вакцинуватися безпосередньо на КПВВ.

Джерело: Мінреінтеграції

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-23 17:01:11

Магазин Автозапчастин м.Ніжин