Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На кордоні з Польщею семеро людей намагалися уникнути самоізоляції за допомогою хабаря

На кордоні України та Польщі семеро людей намагалися дати хабаря прикордонникам, щоб уникнути самоізоляції. Серед них двоє поляків та п’ятеро українців.

У пунктах пропуску Краківець та Шегині правоохоронцям пропонували грошову винагороду у різних валютах: гривнях, злотих та євро. Проте працівники Держприкордонслужби відмовилися та провели відповідні заходи для проходження самоізоляції туристів.

Кожному з них загрожує штраф у майже 13 тис. грн або позбавлення волі терміном до чотирьох років за статтею 369 Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі КК України.

Зараз Польща внесена у червону зону переліку держав зі значним поширенням коронавірусу. Цей перелік щотижня оновлює Міністерство охорони здоров’я України.

Громадяни, які в’їжджають в Україну з країни червоної зони, майже в усіх випадках мають пройти самоізоляцію. Крім цього, майже всі іноземці, які в’їжджають в Україну, зобов’язані мати страховку, яка передбачає лікування Covid-19, на весь термін перебування в нашій країні.

На кордоні затримали громадянина Азербайджану за хабар прикордоннику

Держприкордонслужба затримала іноземця, який хотів перетнути кордон України за допомогою хабаря правоохоронцю.

Громадянин Азербайджану прибув на в’їзд в Україну автомобілем марки Renault Trafic. Під час перевірки документів іноземець запропонував прикордоннику хабар розміром 10 тис. російських рублів за безперешкодний перетин кордону України.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-06 12:06:08