Місто і регіон

На кордоні Чернігівщини з Росією спостерігають нагнітання паніки – ПравдаТУТ Ніжин

За повідомленням органів контррозвідки, в інформаційному просторі районів Чернігівщини, суміжних з Брянською областю РФ, здійснюється цілеспрямоване нагнітання панічних настроїв. Від п’ятниці обмежено пропуск на територію України чоловіків – громадян Російської Федерації – віком від 16 до 60 років. Як інформує департамент, у Чернігівській області було заборонено в’їзд вже 60 таким особам.

Про це пише Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Зазначають, що це обмеження не стосується громадян України, які в’їжджають з території Росії.

За словами військового комісара Чернігівщини Олександра Криворучка, на початку грудня проведуть навчальні збори резервістів та підрозділів територіальної оборони.

Раніше ми писали про: Кордон Чернігівщини в перший день воєнного стану – людей та авто суттєво поменшало

На засіданні Ради оборони Чернігівської області додали, що підрозділи Національної поліції ще з 20 листопада переведені на посилений режим роботи. Так, посилені всі без винятку наряди, а особливо в прикордонних районах — там розміщено 18 додаткових постів. У всіх районах, що межують з лінією державного кордону, збільшено кількість груп швидкого реагування.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

До зони відповідальності рад оборони також входить евакуація, у разі початку бойових дій, затриманих і засуджених осіб, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання та установах виконання покарань. Рада оборони Чернігівської області запевняє, що готова до цього — за потреби ПАТ «Укрзалізниця» надасть 15 вагонів для евакуації таких осіб.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua