Україна і світ

На консультаціях із Зеленським не знайшли компромісу щодо виборчого законодавства, – Парубій

Спікер парламенту заявив, що офіційно вимагає оприлюднення стенограми перемовин

Джерело: 112.ua

На консультаціях із Зеленським не знайшли компромісу щодо виборчого законодавства, - Парубій

Парламентські фракції не змогли знайти консенсус щодо нової редакції виборчого законодавства під час консультацій із президентом Володимиром Зеленським. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій під час засідання погоджувальної ради 27 травня, трансляцію вів телеканал “112 Україна“.

“На сайті президента був розміщений ваш коментар, що на консультаціях президента України з головами фракцій, я зацитую, “учасники зустрічі погодили компромісне рішення підтримати зміни до чинного закону, які скасовують мажоритарну систему та зменшують прохідний бар’єр до 3%”. І на жаль, ця цитата використана для того, щоб вчергове дискредитувати український парламент. І далі зазначається “питання, щодо яких напередодні був консенсус про їхнє включення до порядку денного, не здобули підтримки народних депутатів”. Я хочу заявити, як учасник цієї зустрічі, а я нагадаю, я її почав, що має вестися стенограма і відеозапис нашої зустрічі, ніякого компромісу ні, тим більше, консенсусу не було досягнуто стосовно закритих списків”, – заявив Парубій.

Він висловив переконання, що стенограма перемовин має бути опублікована, адже “обговорювали не приватні моменти”.

“І я сподіваюся, що у найближчі дні на мій запит, я впевнений, це буде підтримано усіма головами фракцій, щоб суспільство могло бачити, як відбувалися переговори”, – додав Парубій.

Новини за темою: Гройсман сказав, що піде на вибори до Верховної Ради з власною партією “Українська стратегія”

Нагадаємо, 22 травня Верховна Рада зібралася на позачергове пленарне засідання, щоб розглянути президентську ініціативу зі зміни виборчого законодавства. Однак депутати відмовилися навіть включити документи до порядку денного сесії.

Джерело: www.112.ua