Місто і регіон

На кладовищі “Центральне” працівниками КП “ВУКГ” встановлено огорожу

Будівельні матеріали м.Ніжин

Комунальним підприємством ” Виробниче управління комунального господарства”  повністю завершено роботи з монтажу огорожі кладовища “Центральне” з боку вулиці Брюховця. Монтаж включав в себе розчищення прилеглої території від сміття, порослі та зайвого ґрунту, вирівнювання майданчика під огорожу, буріння свердловин і монтаж бетонних стовпів та встановлення бетонних огороджувальних плит. До робіт зі встановлення огорожі залучалась бригада дільниці обслуговування об’єктів благоустрою, а також автокран, вантажівка та екскаватор-навантажувач.

Загалом  змонтовано зі сторони вулиці Чернігівська 20 бетонних плит довжиною 6 метрів та висотою 2 метри та 8 плит меншої довжини. Контроль за якісним виконанням робіт з монтажу огорожі кладовища виконували головний інженер Сергій Баканов та інженер з благоустрою Сергій Гриценко.

По вулиці Брюховця, де знаходиться одна сторона кладовища, існує своєрідний “перехід”, який поєднує вулицю Чернігівська з центральною вулицею – Станіслава Прощенка. По Брюховця ходять діти та дорослі, хто до школи,  хто до роботи або просто поспішають повз цю вулицю у своїх справах. Також, на вулиці мешкає багато ніжинців, і всі жителі та перехожі бачать з протилежного від житлових будинків, далеко не приємний “краєвид” з могилами, хрестами, пам’ятниками тощо. Роботи зі встановлення огорожі кладовища було розпочато ще минулого року та з об’єктивних причин було призупинено, а тільки з’явилась можливість – повністю закінчені.

Unenizh.org.ua
2022-05-18 16:20:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин