Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Канарах посилилося виверження вулкана: місцевий аеропорт закрили

На канарському острові Ла-Пальма закрили місцевий аеропорт через посилення виверження вулкана Кумбре В’єха. Рятувальні служби почали евакуювати місцевих жителів – кількість досягла майже 6 тисяч. людей.

Через посилення вулканічної катастрофи останнім евакуйованим 160 людям не дозволили повернутися у своє житло, щоб забрати речі.

Аеропорт острова Ла-Пальма визнали непрацездатним після того, як декілька авіарейсів скасували через надмірну кількість попелу, викликаного недавньою активністю вулкана в регіоні.

Державна компанія AENA, керуюча аеропортами та вертодромів в Іспанії, зазначила, що приміщення почали прибирати, однак через посилення активності вулкана ситуація може стати ще гіршою.

Водночас інші аеропорти на Канарських островах працюють у звичайному режимі. Місцевим жителям радять уточнювати статус свого рейсу безпосередньо в авіакомпанії.

Уряд Іспанії ухвалив рішення виділити фінансову допомогу на житло для евакуйованих людей та постраждалих. За повідомленнями ЗМІ, близько 400 будинків та споруд вже зруйновані лавою.

На одному з найменших Канарських островів в Атлантичному океані Ла-Пальма сьомий день поспіль відбувається виверження вулкана Кумбре В’єха.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-25 21:29:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин