Україна і світ

На Херсонщині окупанти влаштували димову завісу та підірвали свій потяг – ГУР

Будівельні матеріали м.Ніжин

На залізничній станції Каланчак у Херсонській області російські загарбники влаштували димову завісу та підірвали власний потяг.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

За їхніми даними, на залізничну станцію Каланчак прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами для окупантів. О 8 годині ранку наступного дня росіяни розпочали розвантаження ешелону.

– Вочевидь, з метою маскування процесу розвантаження і захисту від ударів HIMARS, окупанти застосували потужні засоби задимлення. Приблизно об 11.20 в районі проведення робіт пролунав вибух. Точно визначити його природу не вдалося через щільну димову завісу, – зазначили в ГУР.

Відомо, що одразу після вибуху ешелон без жодного попередження почав рух у напрямку Криму. Особовий склад противника у паніці розбігся.

У розвідці припускають, що імовірно вибух 31 липня став наслідком необережного поводження з боєприпасами при розвантаженні або пожежі, що виникла як наслідок невмілого використання піротехнічних засобів у ході створення димової завіси.

В ГУР додали, що у ніч із 29 на 30 липня українські військові влучили по ворожому залізничному ешелону, який прибув на станцію Брилівка. Ешелон налічував понад 40 вагонів з живою силою, технікою та боєприпасами.

Фото: ГУР

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-02 17:39:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин