Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Городнянщині розшукують свідків вбивства лосів

  • На Городнянщині розшукують свідків вбивства лосів
  • На Городнянщині розшукують свідків вбивства лосів

Минулої п’ятниці в урочищі  Кошарки між селами Деревини та Лемешівка на Городнянщині було виявлено рештки наглого полювання: «мисливці» навіть не доклали зусиль приховати сліди своїх кривавих розваг — оббілували туші лосих, а шкіру, голови, кістки, нутрощі кинули просто на сніг.

Усіх обурює ще й те, що розправа над двома лосихами та диким кабаном сталася під носом у прикордонників за 200 метрів від знака «прикордонна смуга».

Щоправда єгері встановили, що рештки кабана були давнішні, тож вони не змогли визначити час загибелі тварини, але явно не одночасно з лосями — можливо, на кілька тижнів раніше.

Причину його загибелі з’ясувати проблемно, адже якщо туша пролежала в лісі певний період, над нею могли «погосподарювати» хижаки. А от причина загибелі лосів — без сумнівів, справа рук браконьєрів. За цим фактом порушено кримінальне провадження.

Наразі на Городнянщині розшукують свідків браконьєрських діянь, адже не може бути, щоб ніхто нічого не бачив. Винуватці мають понести справедливе покарання.

12.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова