Новини Чернігова

На Городнянщині новий керівник поліції

На Городнянщині новий керівник поліції

26-річний Олександр Нехаєвський до роботи приступив цього тижня. Його призначили начальником Городнянського РВ ГУНП в Чернігівській області.

Олександр Нехаєвський закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство».

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 2010 року. Брав участь у Антитерористичній операції на Донбасі. Олександр та ще один його колега із Сосниці – наймолодші керівники районних відділень поліції. Подейкують, що призначення пана Нехаєвського пов’язане із родинними зв’язками. В прес-центрі ГУ НП підтвердили, що рідна сестра Олександра Анатолієвича працює секретарем начальника ГУНП в Чернігівській області.

Втім в кадровому управлінні ГУНП цю інформацію не підтверджують. Та пояснюють, що таке призначення зробили, лише через те, що помітили гарні менеджерські здібності молодого поліцейського Олександра Нехаєвського. Він пройшов атестацію. Мовляв, він має організувати роботу та навести лад у Городнянському відділенні поліції.

Адже, результати зрізу роботи відділення за останні три місяці, були негативними. До цього, посаду начальника Городнянського РВ , протягом 2 років, обіймав Віктор Приходько. Нині його перевели з керівної посади на посаду старшого чергового сектору реагування Сновського відділення поліції.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.05.2019