Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Гончій і на Пухова облаштують сквери

На Гончій і на Пухова облаштують сквери

У Чернігові на Гончій і на Пухова облаштують сквери.

Вчора, 22 березня, остаточно завершене прибирання ряду МАФів і відновлення благоустрою на території майбутнього скверу на вулиці Гончій, між будинками 41 і 47.

Цього року зелений сквер, вид на який з боку вулиці раніше був закритий кіосками, як один з проєктів-переможців Бюджету участі – 2020 буде реконструйований і стане новим зручним, затишним і привабливим місцем відпочинку чернігівців.

Владислав Атрошенко нагадав про те, що за домовленістю міста з Академією пенітенціарної служби, розташованою поряд, Чернігів за бюджетні кошти облаштує цей сквер, а подальший догляд за ним візьме на себе вуз.

На Гончій і на Пухова облаштують сквери

Аналогічний зелений сквер у майбутньому планується впорядкувати і на вулиці Пухова, де він зараз також відгороджений шеренгою МАФів.

Як доповів на нараді керівник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький, усього там 9 тимчасових споруд. В одного з магазинчиків договір оренди землі на цій ділянці вже закінчився, ще у двох (в тому числі й найбільшого) закінчується в цьому році, у решти вони до 2022-2025 років. Питання того, куди їх можна перенести, зараз спільно опрацьовується. Можливо, таке місце знайдуть у цьому ж мікрорайоні. Орієнтовно, більша визначеність буде за тиждень-два.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.03.2021