Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На дорогах Н-27 та Р-69 облаштовано ще два переїзди через зруйновані мости

На дорогах Н-27 та Р-69 облаштовано ще два переїзди через зруйновані мости

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує приводити до ладу шляхи області. Учора, 30 квітня, у роботах було задіяно 69 працівників та 36 одиниць техніки.

Завершено роботи на пошкодженому мості на шляху Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч біля с. Снов’янка. Учора тут вклали дерев’яний настил та відкрили рух транспорту через тимчасовий переїзд.

Також дорожники закінчили облаштування ще одного переїзду через зруйновану споруду — на дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів.

Тривали роботи з будівництва переїзду через один з пошкоджених невеликих мостів на трасі М-01 Київ — Чернігів у Чернігівському районі. Тут робітники працювали над розробкою та перевезенням ґрунту.

Продовжувався ямковий ремонт шляхів у київському напрямку. Гарячим асфальтобетоном учора ремонтували покриття на дорозі Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті (327 м2) та двох ділянках Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів (470 м2). Пневмоструменевим методом – ще на одному відрізку Р-69 (110 м2).

На дорозі Т-25-35  Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі цього дня працювали на чотирьох ділянках. Дорожники очистили понад 10 км покриття, ремонтували металеві бар’єрні огородження, фрезерували покриття для подальшого ремонту.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

01.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин