Україна і світ

На Донбасі зафіксовано 280 вибухів, – ОБСЄ

У минулому звіті за 18 вересня ОБСЄ повідомляла про 55 вибухів

Джерело: 112.ua

На Донбасі зафіксовано 280 вибухів, - ОБСЄ

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) зафіксувала на Донбасі 280 вибухів. Про це повідомляється в щоденному звіті організації за 19 вересня 2019 року. Порівняно з минулим звітом, кількість вибухів збільшилася понад у п’ять разів, адже 18 вересня ОБСЄ зафіксувала 55 вибухів на Донбасі. 

“Більшість порушень режиму припинення вогню, а також більша частина вибухів, зафіксовані в південному напрямку від н.п. Світлодарськ (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька), у районах на захід від н. п. Ясинувата (непідконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Донецька), а також на захід і західно-південний захід від н.п. Горлівка (непідконтрольний урядові, 39 км на північний схід від Донецька)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в Луганській області ОБСЄ другий день поспіль не фіксує жодного порушення режиму припинення вогню. 

Новини за темою: День в ООС: Бойовики 6 разів обстріляли позиції українських військовиків

Нагадуємо, що 17 вересня делегація України покинула зал засідань ОБСЄ, де обговорювали тему свободи слова, на знак протесту до заяв пропагандистів про “російський Крим”.

Окрім того, промову генерального директора пропагандистського телеканалу “Міллет” Ервіна Мусаєва на нараді ОБСЄ, де обговорювали тему свободи слова, перервали, бо він почав скаржитися на блокаду Криму з боку України.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close