Україна і світ

На Донбасі бойовики 17 разів обстріляли позиції українських військових
Від початку доби на Донбасі бойовики 17 разів обстріляли позиції українських військових та застосовували зброю заборонених калібрів. Про це повідомляє штаб ООС. 

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” бойовики 9 разів порушили “режим тиші”. З мінометів калібру 82 мм та стрілецької зброї вони обстріляли позиції біля Пісків; зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї – біля Лебединського; з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї – в районі Пищевика; зі стрілецької зброї – поблизу Миколаївки та Новотроїцького; з ручних протитанкових гранатометів – біля Красногорівки; зі стрілецької зброї – в районі Павлополя. 

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” бойовики 8 разів порушили “режим тиші”. З артилерійських систем калібру 122 мм та мінометів калібру 120 мм вони обстріляли позиції поблизу Новолуганського; з ручних протитанкових гранатометів, мінометів калібру 82 мм та стрілецької зброї – біля Золотого; з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї – в районі Майорського; зі станкових протитанкових гранатометів – поблизу Кримського; з автоматичних гранатометів і стрілецької зброї – біля Авдіївки. 

Внаслідок ворожих обстрілів поранених та загиблих серед українських військових немає.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua
2019-10-09 19:28:35

Close