Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

На День пам’яті жертв блокади: в Санкт-Петербурзі спалили 46 тонн продуктів з ЄС

На День пам’яті жертв блокади Ленінграду в Санкт-Петербурзі митники знищили понад 46 тонн санкційних продуктів харчування шляхом спалення.

За даними Россільгоспнагляду, спалення продуктів проводилося 3 та 4 вересня, однак розголосу ця подія набрала саме 8 вересня.

Велика партія продуктів, яку було знайдено у Великому порту Петербурга, була задокументована як побутова хімія, однак у контейнерах виявили сири, масло та хамон з низки країн ЄС – Фінляндії, Іспанії, Італії, Німеччини, Нідерландів та Франції.

Починаючи з 2015 року, в Росії діє ембарго на імпорт європейських продуктів. Нещодавно правила обов’язкового знищення санкційних продуктів в Росії було продовжено до кінця 2020 року.

Пам’ятний день 8 вересня присвячено жертвам блокади Ленінграду – однієї із найтрагічнішої сторінки в історії Другої світової війни.

Ленінград (сучасний Санкт-Петербург) було заблоковано від усієї країни на майже 900 днів: у місті почався сильний голод, який за весь час блокади забрав життя понад 641 тис. мирних громадян.

Станом на 2020 рік у Петербурзі проживає майже 73 тис. осіб, які нагороджені медаллю За оборону Ленінграда або знаком Жителю блокадного Ленінграда.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-08 20:05:22