Місто і регіон

На День Ніжина проведуть Кубок для юних боксерів – ПравдаТУТ Ніжин

Відкритий кубок із боксу організують до Дня міста. Майстерність, силу боротьби й витривалість на День народження Ніжина, крім місцевих “зірочок боксу”, покажуть юні боксери області: Чернігова, Прилук, Ічні. І хоч вікових обмежень на змаганнях не буде, боксуватимуть на рингу здебільшого найменші, новачки. Комусь із них дістануться подарунки та грамоти, а декому – неоціненний досвід та трохи синців.

“Хочемо задіяти переважно підростаюче покоління – дев’ятирічних та старших”, – розповідає журналістам “Правда ТУТ. Ніжин” ініціатор та організатор Кубку В’ячеслав Кожуховський. Гасло змагань – “Разом до нових перемог”. І не дарма, на ринзі діти вчаться тримати справжній удар, бути наполегливими, спритними, відточують майстерність, загартовують командний дух та волю до перемоги. Разом, набиваючи лоби, вчаться на помилках та досягають нових вершин.

Турнір триватиме один день. Кубок проведуть під відкритим небом, на стадіоні “Спартак”. О 10. 00 – зважування учасників, а о 12. 00 – відкриття змагань.

На Кубок запросили екс-чемпіона світу за версією WBA Юрія Нужненка (м. Бровари).

Для юних переможців уже придбали подарунки та спортивні трофеї. Їх допоміг закупити генеральний спонсор боксерського свята Анатолій Гунько – голова ГО “Правозахист Плюс”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

“Думаю, усі будуть задоволені. Впевнений, це буде перший найбільш масштабний турнір для маленьких боксерів у місті. У подальшому цей вид спорту будемо дедалі більше популяризувати”, – покладає надії В’ячеслав Кожуховський.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close