Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На дамбі річки Стрижень почалося скидання води

На дамбі річки Стрижень почалося скидання води

На дамбі на річці Стрижень (район вулиці Героїв Чорнобиля) 25 лютого почалося скидання води згідно з режимом роботи, який рекомендувало Деснянське басейнове управління.

Незвичайно теплий день 25 лютого в місті Чернігів спричинив дуже швидке танення снігу. Працівники дільниці очисних споруд і зливової (дощової) каналізації комунального підприємства АТП-2528 весь день звільняли від снігу зливові лотки та канави на вулицях Декабристів і Ревуцького.

Можна було дивуватися, як загатили корками зі снігу місце на перехресті вулиць Михайла Могилянського і Декабристів та стічні труби під вулицею Мартина Небаби на перехресті з вулицею Декабристів.

Найбільш проблемним місцем приблизно о 13–15-й годині дня стала ділянка вулиці Ревуцького перед вулицею Декабристів. Через снігові затори вода ринула у двір Ревуцького, 8.

У цьому місці на вулицю Декабристів і аж до перехрестя з вулицею Небаби вийшли жителі з лопатами і разом із комунальниками зробили для води безперешкодний шлях.

До 15:30 рівень води на Ревуцького спав на 30 сантиметрів і вона майже безперешкодно йшла канавою і лотками аж до входу під землю на перехресті Михайла Могилянського і Декабристів та вільно входила в трубу під проспектом Миру і прямувала до Стрижня.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

26.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова