Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині знизилися темпи вакцинації населення

На Чернігівщині знизилися темпи вакцинації населення

За минулий тиждень в Чернігівській області відбулося зниження темпів вакцинації.

Про це повідомила заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк на щотижневій онлайн-нараді з керівниками районів та представниками територіальних громад щодо проходження вакцинації в області.

«Ми повинні розібратися в цій ситуації та якнайшвидше виправити її перед ймовірною новою хвилею COVID-19. Облдержадміністрація готова надати всебічну оперативну підтримку та допомогу у цьому питанні, але для цього необхідно знати, що заважає громадам досягти необхідного рівня вакцинації для формування колективного імунітету», наголосила Жання Шерстюк.

Заступниця голови зазначила, що ситуація залишається невтішною у всіх районах. У більшості громадах приріст вакцинованих за тиждень незначний, а у деяких навіть йде на спад (Талалаївська, Ладанська, Варвинська, Сновська громади).

Процент вакцинованих освітян коливається від 8% до 50%, при необхідних 80%. Проте ті громади, які провели активну роз’яснювальну роботу серед населення та знайшли переконливі аргументи на користь вакцинації, змогли збільшити приріст щеплених. Зокрема, це Сосницька, Парафіївська, Линовицька, Ніжинська ОТГ, які за словами Жанни Шерстюк, мають поділитись своїм успішним досвідом із іншими громадами.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОДА.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.08.2021

Залишити відповідь