Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині затримали семеро нелегальних мігрантів

На Чернігівщині затримали семеро нелегальних мігрантів

Державна прикордонна служба України проводить активні заходи із запобігання протиправній діяльності на державному кордоні, серед яких і протидія нелегальній міграції.

Особлива увага приділяється кордону з РФ та Білоруссю. Вкотре зазначимо, що на цих напрямках службу прикордонники несуть посилено.

Так, учора, в результаті злагоджених дій прикордонних нарядів та оперативних підрозділів Чернігівського загону, затримано семеро іноземців. Осіб, які пробиралися поза пунктами пропуску, зупинили на напрямку н.п.Гірськ, що на стику трьох країн – України, Росії та Білорусі. Вони прямували за межі України.

У ході оперативних заходів встановлено, що затримані – шестеро громадян Азербайджану та один Грузії. Також з’ясувалося, що один із них був без документів, попередньо виходець із Азербайджану, якого розшукували правоохоронці за крадіжку в Одеській області.

Іноземних громадян затримано з метою встановлення осіб та обставин правопорушення. Після чото їх буде притягнуто до відповідальності за спробу порушення державного кордону та порушення прикордонного режиму.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

07.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова