Новини Чернігова

На Чернігівщині за ухилення від мобілізації відкрито приблизно 10 кримінальних проваджень

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Чернігівщині за ухилення від мобілізації відкрито приблизно 10 кримінальних проваджень

За ухилення від мобілізації передбачена відповідальність – як адміністративна, так і кримінальна. На території Чернігівської області вже відкрито приблизно десять кримінальних проваджень стосовно ухилянтів. Про це сьогодні, 2 серпня, в Чернігові під час пресконференції розповів начальник Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Олег Гончарук.

«Є кілька категорій призовників і військовозобов’язаних, які не прибувають до територіальних центрів або ухиляються від виконання військового обов’язку. Насамперед на них накладається адміністративна відповідальність. Це стаття 210. А також у разі отримання бойової повістки або повістки на прибуття на збірний пункт до військової частини, якщо громадянин не прибув – це 337 стаття, кримінальна відповідальність. Кримінальних проваджень на території Чернігівської області близько десяти», – зазначив Олег Гончарук.

За словами Олега Гончарука, більшість проваджень усе ж таки адміністративних. Як відомо, за неявку до центрів комплектування без поважних причин передбачений штраф у розмірі від 1700 до 3400 гривень. А ухилення від призову на військову службу карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.08.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин