Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині виявили незаконний видобуток торфу на понад 6 мільйонів гривень

На Чернігівщині виявили незаконний видобуток торфу на понад 6 мільйонів гривень

Факт незаконного видобутку корисних копалин державного значення – торфу екоінспектори зафіксували в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства біля с. Смолин Гончарівської селищної ради Чернігівського району.

Комісійно було встановлено, що видобуток торфу проводився механічним способом на місці старого меліоративного каналу в межах торфородовища “Гнилуське”. Для встановлення площ порушених земель та об’єму видобутих корисних копалин до перевірки залучено інженера-землевпорядника ДП “Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, яким проведено кадастрову зйомку обстежуваної земельної ділянки за допомогою GNSS приймача.

Інспекцією розраховано шкоду, заподіяну державі у результаті самовільного користування надрами, сума збитків склала 6 018 258, 68 гривень.

У зв’язку з вчиненням дій, що мають ознаки злочину проти довкілля,  матеріали перевірки направлено до правоохоронних органів для долучення до порушеної кримінальної справи.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин