Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині висадили четверту Олімпійську алею

На Чернігівщині висадили четверту Олімпійську алею Спортивне свято у Борзні розпочалося у місцевій дитячо–юнацькій спортивній школі зі проведення спортивно–масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», переможці якого представлятимуть  громаду на обласному етапі змагань.

З нагоди ювілейних дат кращих спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Борзнянщини було нагороджено відзнаками обласного відділення Національного Олімпійського Комітету.

Продовжились урочистості висадженням Олімпійської алеї на центральному стадіоні громади, яка вже стала четвертою із п’яти подібних,закладених у рамках відзначення визначних ювілейних дат національного та обласного олімпійських осередків.

Святкової атмосфери та гарного настрою учасникам додали вправи під музичний супровід під час «Олімпійської руханки», що спонукали дітей до активної участі.

Від Борзни фінальна естафета відзначення ювілейних олімпійських дат перейде до обласного центру, де 8 жовтня на міському пляжі «Золотий берег» буде висаджено п’яту Олімпійську алею.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

06.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин