Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині влаштували екстремальне шоу «Міняємо місцями»

На Чернігівщині влаштували екстремальне шоу «Міняємо місцями»

Спробувати себе в новій, не знайомій для себе ролі, ймовірно, хочуть багато людей. А деяким жителям Чернігівщини така нагода випала.

«Суть проєкту полягає в тому, що молодіжний працівник із молодіжного центру та молодіжний працівник із бібліотеки або школи міняються місцями і виконують іншу роботу, притаманну для тієї чи іншої посади. Наприклад, поєднання бібліотечної справи та молодіжної роботи. Або поєднання молодіжної роботи із виховним процесом у школі, роботою з документами. Тобто все доволі цікаво.

Це разова така акція. Далі – побачимо. Думаю, ми змінюватимемо формати, щоб бути завжди цікавими», у коментарі для ЧЕline зазначила Ірина Сімонова, директор Чернігівського обласного молодіжного центру.

Вона також вважає, що проєкт «Міняємо місцями» відбувся вдало. Як усе було, знімали на відео.

«Це такий телепроєкт, умовно кажучи. Сюжети ми знімали в Чернігівському обласному молодіжному центрі, у бібліотеці в Городні й у школі в Сновську. Презентація цих двох сюжетів буде на Форумі молодіжних працівників і працівниць, що відбудеться 1-2 грудня. Ми поки думаємо, що нам все вдалося», повідомила Ірина Сімонова.

Обов’язковою умовою було й те, що працівники, які мінялися місцями, виконували по три завдання, аби відчути, як воно – працювати по-іншому.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин