Новини Чернігова

На Чернігівщині відновив роботу млин, який не працював 10 років

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Чернігівщині відновив роботу млин, який не працював 10 років  У Ніжині, що на Чернігівщині, відновили роботу млина місцевого комбінату хлібопродуктів, який не працював 10 років. Завдяки цьому для потреб міста вже змелено понад 50 тонн борошна.

Про це повідомили на сторінці Ніжинської міськради у Фейсбуці.

Першу партію борошна вдалося отримати ще 19 березня. За перші тижні роботи на потреби міста вдалося змолоти понад 50 тонн продукції.

«У співпраці міської влади, державного підприємства, комунальних установ та закладів і небайдужих ніжинців вдалося запустити млин і уже 19 березня хлібзавод отримав першу партію житнього борошна. Поки через активні бойові дії не відновили логістику з постачальниками борошна, понад 50 тонн житнього борошна було змелено для потреб ніжинців. Завдяки цьому у скрутні часи Ніжин та район були забезпечені хлібом», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що отримати першу партію борошна і відправити його на експертизу вдалося вже через 5 днів після рішення про запуск млина.

Міський голова Ніжина Олександр Кодола запевнив, що підприємство не припиняє роботу й надалі працює для безперебійного забезпечення містян.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

25.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин