Новини Чернігова

На Чернігівщині у власність держави повернули землю вартістю понад 100 тисяч гривень, що належала росіянину

Громадянина РФ суд позбавив права власності на землю в Семенівській громаді. Оціночна вартість земельних ділянок, згідно з даними Фонду держмайна, сягає 106 700 гривень. Про це в коментарі Суспільному повідомила речниця Чернігівської обласної прокуратури Вікторія Музика.

Власником двох земельних ділянок загальною площею шість гектарів сільськогосподарського призначення був житель Брянської області РФ. Він здавав їх в оренду місцевим аграріям.

“Згідно з Конституцією України, земля є основним національним багатством та об’єктом права власності Українського народу. Відповідно до ст. 81 Земельного кодексу України, землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземними громадянами, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню”, — йдеться в повідомленні пресслужби Чернігівської обласної прокуратури.

Рішення про повернення землі у власність прийняв Семенівський районний суд протягом цього тижня.

Нагадаємо, станом на 18 січня, усього Чернігівська обласна прокуратура подала дев’ять таких позовів, у результаті яких в державну власність вже повернулися вісім гектарів землі загальною сумою 240 тисяч гривень.

Читайте також

Підрядників та чиновників УКБ судитимуть за привласнення бюджетних коштів під час ремонту мосту на Новгород-Сіверщині

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-01-26 08:31:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин