Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Чернігівщині створять туристичний велосипедний маршрут

У Парафіївській ОТГ Чернігівщини стартував проєкт зі створення туристичного велосипедного маршруту “Від парку до парку”

Цей маршрут з’єднає популярні об’єкти культурної спадщини Національний заповідник “Качанівка” та Тростянецький дендропарк.

Інформацію про це кореспонденту Укрінформу надіслав відділ освіти Парафіївської громади.

“В ході реалізації проєкту будуть створені: карти Качанівського парку та Тростянецького дендропарку з локалізованими парковими елементами – об’єктами туристичного показу; цифровий веломаршрут по території всієї Парафіївської ОТГ з елементами мультимедіа, що має 5 різних треків за рівнем складності та не менше 100 локацій”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що цифровий веломаршрут буде розміщений на сайтах Парафіївської ОТГ та заповідника “Качанівка”. А для його популяризації віддрукують інформаційні буклети з мапою та рекламні брошури для туристичних операторів. Крім того, підготують фотовиставку-презентацію треків та локацій маршруту.

Тестування веломаршруту командою його розробників розпочнеться на початку вересня. А через місяць вони організують промо-тур для запрошених з кожної області України велосипедистів. Завершення проєкту заплановане на середину листопада.

Як раніше повідомляло агентство, на створення велосипедного маршруту “Від парку до парку” Парафіївська громада виграла грант розміром близько 1 млн грн від Українського культурного фонду. За мету ставиться залучення сталого потоку туристів та розвиток велотуризму у громаді

Джерело: mynizhyn.com
2021-08-03 11:18:03