Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині створять перелік об’єктів незавершеного будівництва

На Чернігівщині планують створити перелік об’єктів незавершеного будівництва, які раніше фінансувалися за державні кошти. Таку можливість розглянули в Чернігівській обласній державній адміністрації на засіданні робочої групи з питань управління та розпорядження об’єктами державної власності.

«Формування переліку всіх об’єктів незавершеного будівництва, що здійснювалося в попередні роки за рахунок коштів державного бюджету, та пропозицій щодо їх подальшого використання», – Дмитро Іванов, заступник голови Чернігівської ОДА.

Окремим пунктом на нараді обговорили подальшу долю таких недобудов, як модульна котельня для дитячого садка та їдальня в Талалаївській громаді. Керівництво обласної адміністрації запевнило, що всі питання щодо державного майна будуть вирішуватися відкрито для громади.

«Всі питання і щодо майна, і щодо всього іншого відкриті. І всі ті недобудови чи інші заклади, які не використовуються, але відбувається витрачання коштів, ми будемо їх використовувати ефективно, і все, що належить нам, має належати нашій громаді», – Дмитро Іванов, заступник голови Чернігівської ОДА.

Одним із варіантів подальшої долі недобудов, у яких громада не має потреби, – це виставлення їх на аукціон, зокрема й тому, що потенційно вони становлять небезпеку для життя людей, які з тих чи інших обставин можуть там перебувати.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин