Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині розводитимуть плямистих оленів

На Чернігівщині розводитимуть плямистих оленів

ДП «Корюківське лісове господарство» розводитиме плямистих оленів. Це перший лісгосп, що займатиметься розведенням і поширенням по мисливських угіддях.

За словами директора лісгоспу Андрія Лашка, на Чернігівщині олень плямистий зустрічається, але в Корюківському районі наразі немає жодної особини цієї тварини. Можливо, через те, що раніше Корюківщина не була його ареалом, а нині природні умови дозволяють йому тут прижитися й освоїтися.

Проєктом передбачено, що вольєрне господарство з розведення оленя плямистого охоплюватиме територію загальною площею 104 гектари. Проєкт, загальною вартістю 2 млн грн, розрахований на два роки. Цьогоріч передбачене будівництво першої черги — 34 гектари. Решту добудовуватимуть наступного року.

Територію вольєра огородять спеціальною сіткою. Вольєр буде під постійною охороною. Передбачений також фото- і відеонагляд. Із тваринами працюватимуть єгері та мисливствознавець.

Лісгосп планує розводити до 40 голів оленя плямистого, щороку половину залишаючи для розмноження, а решту — випускати в дике природне середовище. Розпочнуть розведення тварин з придбання 12 особин.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

22.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин